Droga Krzyżowa ulicami Wasilkowa

Droga Krzyżowa ulicami Wasilkowa przejdzie 11 kwietnia 2017 roku, Wielki Wtorek. Na czele tej procesji pasyjnej niesiony będzie pięciometrowy krzyż. Drogę Krzyżową rozpoczniemy w naszym kościele modlitwą w intencji miasta. Początek Mszą św. o godz. 18. 

Procesja Drogi Krzyżowej przejdzie następującymi ulicami Wasilkowa: z kościoła NMP Matki Miłosierdzia ul. Białostocką, Gajną, Nową, Kardynała Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Sportową, 11 Listopada, Podleśną, Kościelną do kościoła Przemienienia Pańskiego.

W razie deszczu lub mrozu trasa ulegnie skróceniu i będzie przebiegać następującymi ulicami: z kościoła NMP Matki Miłosierdzia ul. Gajną, Kryńską, Supraską, Grodzieńską, Polną, Kościelną do kościoła Przemienienia Pańskiego. Decyzja o ostatecznym przebiegu trasy zostanie podjęta w dniu procesji Drogi Krzyżowej.

Zapraszamy Ochotniczą Straż Pożarną, Służbę medyczną i harcerki jak zwykle do pomocy w tej drodze.

Trasa Drogi Krzyżowej: