Kaziuki w Wilnie – pielgrzymka

PIELGRZYMKA  ,,KAZIUKI W WILNIE”

 sobota, 03 marca 2018 r. ( 1 dzień)

 

W programie pielgrzymki:

  MSZA ŚWIĘTA przed obrazem Matki Bożej w OSTREJ BRAMIE,

  – SŁYNNY JARMARK KAZIUKOWY,

  – ZWIEDZANIE WILNA ( m.in. Kościół Św. Trójcy z obrazem ,,Jezu Ufam Tobie”, Kościół Św. Teresy, Kościół Św. Piotra i Pawła, Katedra Wileńska, Republika Zarzecze, Góra Trzech Krzyży z przepiękną panoramą Wilna, Cmentarz na Rossie, Dom bł. ks. Michała Sopoćko, miejsca związane ze Św. Faustyną, Baszta Giedymina, urokliwa ulica Zamkowa, Uniwersytet Wileński).

Koszt 140 zł. Podana cena obejmuje przejazd autokarem, opiekę pilota i informację turystyczną podczas przejazdu, usługi miejscowego przewodnika w Wilnie, ubezpieczenie KL i NNW, opłaty parkingowe. Program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom.

Wyjazd z Białegostoku ( godz.6.00 parking przy kościele św. ROCHA) oraz z Wasilkowa (godz. 6.30 parking przy kościele NMP MATKI MIŁOSIERDZIA).

Zapisy w zakrystii oraz kancelarii Rzymskokatolickiej Parafii NMP Matki Miłosierdzia w Wasilkowie, Kościuszki 2

oraz pod nr tel. 530 191 960. Także zapisy telefoniczne z możliwością wpłaty na konto parafii: nr 61124011541111001019187045, z dopiskiem ,,Kaziuki 2018”

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.