Kolęda 2018

KOLĘDA 2018

Wizyty duszpasterskie rozpoczynają się od godz. 1600

W sobotę początek kolędy o godz. 1400

Wypada, aby w dzień wizyty duszpasterskiej, byli obecni wszyscy członkowie rodziny

 

Kancelaria w dniach kolędy czynna 730 – 830, 1500 – 1530 (w soboty nieczynna)

 

27.12.2017 środa ul. E. Plater I kl. 1 i 2, ul. Białostocka numery parzyste
28.12.2017 czwartek  ul. E. Plater I kl. 3, Va, ul. Białostocka nieparzyste, Wodociąg
29.12.2017 piątek ul. E. Plater II, kl. 1 i 2, ul. Kościelna, Kupiecka
30.12.2017 sobota ul. Wojtachowska, Wielobranżowa
31.12.2017 niedziela  Jubileusz Małżeństw godz. 9, Msze św.: 7, 9, 11, 18
NOWY ROK Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Msze św.: 9,11,18
02.01.2018 wtorek ul. E. Plater II kl. 3 i 4, ul. Sienkiewicza
03.01.2018 środa ul. E. Plater III kl. 1 i 2, ul. Dworna
04.01.2018 czwartek ul. E. Plater III kl. 3 i 4, ul. Jana Pawła II, Pogodna
 06.01.2018 sobota            Objawienie Pańskie, Msze św.: 7, 9, 11 Orszak Trzech Króli,18
07.01.2018 niedziela     Święto Chrztu Pańskiego, Msze św.: 7, 9, 11, 18
08.01.2018 poniedz.           ul. E. Plater IV kl. 1 i 2, ul Czysta (oprócz bloku), Nadrzeczna
09.01.2018 wtorek ul. E. Plater IV kl. 3 i 4, ul. Gajna
10.01.2018 środa      ul. E. Plater V kl. 1 i 2, ul. Mickiewicza, Zielona
11.01.2018 czwartek      ul. E. Plater V kl. 3 i 4, ul. Łazienna, Rynek Kilińskiego
12.01.2018 piątek ul. E. Plater VI kl.1 i 2, ul. Nowa (od początku), Bagienna, Bociania
13.01.2018 sobota         ul. Kryńska (od początku), ul.Godlewskiego, Słoneczna, Witosa
14.01.2018 niedziela     Msze św.: 7, 9, 11, 18
15.01.2018 poniedz. ul. E. Plater VI kl. 3 i 4, ul. Błękitna, Piasta
16.01.2018 wtorek                  ul. E. Plater VII kl. 1 i 2, ul. Kolejowa, Wspólna, Dolna
17.01.2018 środa ul. E. Plater VII kl. 3 i 4, ul. Grodzieńska, Wyszyńskiego
18.01.2018 czwartek     ul. Czysta 23 blok, kl. 1 i 2, ul. Jakimy
19.01.2018 piątek            ul. Czysta 23 blok, kl. 3, 4, 5, ul. Kościuszki, Ciemna
20.01.2018 sobota ul. Jurowiecka, Ogrodowa, Przytorowa
21.01.2018 niedziela     Msze św.: 7, 9, 11, 18
22.01.2018 poniedz. ul. Czysta 23 kl. 6, 7, 8, 9, 10
23.01.2018 wtorek                 ul. Rzemieślnicza, Wołowicza, Staszica, Górnickiego
24.01.2018 środa ul. Spożywcza, Elektryczna, Przejazdowa
25.01.2018 czwartek ul. Nadawki, Stawowa – prosimy o pojazdy,ul. Białostocka 108, 110, 112, Białostocka 104, 104A, 104B
26.01.2018 piątek ul. Białostocka 104C, 106, 106A, 106B
27.01.2018 sobota ul. Białostocka 106C i pozostałe bloki