Ogłoszenia 08.07.2018

W środę przypada święto św. Benedykta, Patrona Europy. W czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika, w piątek Andrzeja Świerada i Benedykta, pierwszych polskich świętych.

Codzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu odbywa się teraz po Mszy św. wieczornej i trwa do godz. 19.30.

Nowy numer „Dróg Miłosierdzia” podejmuje temat wakacyjnego odpoczynku. Znajdziemy tam między innymi wiadomości o dwóch wakacyjnych wydarzeniach w Wasilkowie: Biesiadzie Trzeźwości i Procesji Wodnej. W „Liście do Pani” warto przeczytać o Barbarze Wachowicz, która „łączyła serca wiarą w moc Ojczyzny”.

Na najbliższą sobotę do przygotowania świątyni zapraszamy mieszkańców ul. Jakimy od nr 21 do końca. Bóg zapłać serdecznie tym, którzy trudzili się w ostatnią sobotę.

Na parafialny fundusz remontowo budowlany można wpłacać po Mszy o 9 w przedsionku kościoła oraz w zakrystii czy kancelarii.

Informacje o pielgrzymce na Jasną Górę: pieszej i rowerowej czy Ekumenicznej do Ostrej Bramy można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

Tam też znajdziemy o szkoleniach dla bezrobotnych po 50 roku życia wraz z wysokim stypendium.