Ogłoszenia 10.06.2018

W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego o godz. 18.

W poniedziałek w liturgii wspomnienie św. Barnaby Apostoła.

W środę św. Antoniego z Padwy.

W każdą środę w naszym kościele odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia.

Codzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu od czerwca rozpoczyna się po Mszy św. wieczornej i trwa do godz. 19.30., oprócz niedziel i uroczystości.

Również kancelaria jest czynna od czerwca po południu, po Mszy św. wieczornej do 19.30

W czerwcowym numerze „Dróg Miłosierdzia” zapraszamy do przeczytania rozmowy z ks. Arcybiskupem Metropolitą Białostockim Tadeuszem Wojdą. Podsumowuje mijający pierwszy rok swojej posługi w naszej Archidiecezji, a także mówi o pragnieniach i zamierzeniach na przyszłość. Jest nowy Rycerz Niepokalanej.

Na najbliższą sobotę do przygotowania świątyni zapraszamy mieszkańców ul. E. Plater 6.  nr 26 – 50. na godz. 9.

Z przykrością informujemy, że w ubiegłym tygodniu zostały skradzione nowe iglaki zasadzone niedawno wzdłuż ogrodzenia kościoła. Prosimy o zwracanie uwagi na osoby które przebywają na terenie kościelnym, zwłaszcza w nocy. Dziękujemy bardzo natomiast pani, która ofiarowała swoje tuje i wspólnie z sąsiadką zasadziły nowe rośliny.

Na parafialny fundusz remontowo budowlany można wpłacać po Mszy o 9 w przedsionku kościoła oraz w zakrystii czy kancelarii.

Dziś po Mszy św. przed kościołem spotkamy harcerki, które rozprowadzają smaczne ciasto. Zbierają w ten sposób fundusze na obóz harcerski tym, których nie stać na wyjazd. Bóg zapłać za wsparcie.