Ogłoszenia 12.11.2017

Z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie” dziś przed kościołem zbierane są ofiary do puszek. Chcemy zarówno poprzez modlitwę, jak i ofiary pomagać naszym braciom, którzy cierpią prześladowania na Bliskim Wschodzie – to nasi bracia w wierze. Bóg zapłać.

Tydzień temu na pomoc dla Marysi zebraliśmy 6 111 zł 58 gr. Bóg zapłać zarówno organizatorom jak i parafianom.

Dziś uroczystą Mszę św. z okazji odpustu parafialnego odprawi o godz. 11 Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do modlitwy.

W czwartek przypada Uroczystość NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia, patronki naszej Archidiecezji. Tego dnia w katedrze białostockiej oprócz zakończenia Nowenny o godz. 18 odbywa się spotkanie formacyjne zelatorów i członków kół Żywego Różańca naszej Archidiecezji, które rozpocznie się o godz. 16. w kinie Ton. Podczas uroczystej Mszy św. w białostockiej bazylice katedralnej o godz. 18 homilię wygłosi Arcybiskup Jan Romeo Pawłowski z Watykanu. U nas tego dnia Msze św. o godz. 7 i 18.

Na koncert chóru uniwersyteckiego pod dyr. Edwarda Kulikowskiego, który wykona pieśni patriotyczne i religijne zaprasza parafia Przemienienia Pańskiego w Wasilkowie dziś po Mszy św. o godz. 18.

Na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele zapraszamy od godz. 16.

Jest już nowy numer czasopisma Drogi Miłosierdzia oraz List do Pani i Rycerz Niepokalanej.

Do przygotowania świątyni do liturgii, na najbliższą sobotę na godz. 9, zapraszamy mieszkańców ul. Gajnej od nr 15 do końca. Bóg zapłać tym, którzy trudzili się w ostatni piątek.

Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na potrzeby CARITAS, która finansuje wiele dzieł charytatywnych.