Ogłoszenia 14.04.2018

Dziś obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna następujący po niej Tydzień Biblijny. Jej celem jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w Kościele i osobistym życiu.

Dziś Koncert Zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen”. Będzie to pop-oratorium „Miłosierdzie Boże” do słów św. Siostry Faustyny. Wezmą w nim także udział chóry wasilkowskie. Zapraszamy po Mszy św. wieczornej czyli ok. 19.

Dziś po każdej mszy jest możliwość udziału w Kampanii Kilometry Dobra. Dziecięce Pogotowie Opiekuńcze „Opoka” z Wasilkowa, prowadzone przez Siostry Terezjanki, zbiera fundusze na konieczną przebudowę. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Dziś po Mszy o 11 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

Za tydzień spotkanie młodzieży klas III gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania Początek Mszą św. o godz. 11.

Z okazji rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II za tydzień podczas Mszy o 11. dzieci z Szkoły Podstawowej i PrzedszkolaTEKAKWITA” zapraszają na przedstawienie. Chcą w ten sposób uczcić wielkiego Rodaka i przybliżyć Jego postać. Szkoła i przedszkole zapraszają też dzieci rodziców i dziadków na imieniny TEKAKWITY, gdzie przewidziano wiele atrakcji i koncert przebojów włoskich. Zabawa przy szkole na Białostockiej i przy kościele w piątek od 15 do 19.

W naszym kościele odbywa się codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do 18.

Zapraszamy do lektury „Dróg Miłosierdzia” gdzie proponujemy artykuł „Uczyć dzieci wartości pokory” a w Liście do Pani artykuły o wybitnych Polkach.

Bóg zapłać jednej pani za piękne sprzątanie w sobotę i tym, którzy złożyli ofiarę na kwiaty. Do przygotowania świątyni, na przyszłą sobotę – tym razem na godz. 8. – zapraszamy mieszkańców ul. E. Plater 4.  numery od 1 do 30.

Bóg zapłać za ofiary na parafialny fundusz remontowo budowlany.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę i dwóch innych sanktuariów maryjnych 11., 12. i 13. maja. Informacje i zapisy u ks. proboszcza.

Informacja o Pielgrzymce Tropem Wybitnych Polaków na Kresy, po Bożym Ciele, jest wywieszona na tablicy ogłoszeń i w formie ulotek na końcu kościoła.