Ogłoszenia 29.04.2018

• Rozpoczniemy maryjny miesiąc maj. Nabożeństwo Majowe w naszym kościele z racji codziennego, trwającego od godz. 16 wystawienia Najświętszego Sakramentu odprawiane będzie o godz. 17.30. W niedziele i święta po Mszy. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzież oraz dzieci.
  • 3 maja Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. w naszym kościele tego dnia będą odprawione o godz. 7, 9, 11 i 18. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11., po mszy uroczystość patriotyczna pod krzyżem przy kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszą sobotę prowadzona adoracja po wieczornej Mszy św. i majowym.
  • W naszym kościele odbywa się codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do 18 oprócz 3 maja oraz najbliższej soboty z racji ślubu.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9. konferencja dla Kół Żywego Różańca a po 11. Procesja Eucharystyczna.
  • Jeszcze można dołączyć do przygotowania aby złożyć Akt Zawierzenia Maryi według Ludwika Marii Grignon de Montfort. W zakrystii można wziąć odpowiednie teksty na każdy dzień. Najbliższe spotkanie 9 maja o 18.
  • W piątek, 4 maja nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Arcybiskup udzielił dyspensy ze względu na świąteczny charakter zbliżających się dni wolnych od pracy.
  • Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna wyruszy z  Białostockiej  Katedry  5 maja o godz. 8. Uroczysta Msza św. w Krypnie o godz. 18. Zapisy na trasie.
  • Ostatnia okazja aby nabyć „Drogi Miłosierdzia” i List do Pani.
  • Bóg zapłać za piękne sprzątanie w sobotę. Do przygotowania świątyni, na przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców ul. E. Plater 5 nr 1 – 25.
  • Bóg zapłać za ofiary na parafialny fundusz remontowo budowlany.
  • Dziś już ostatni dzień aby zapisać się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, Wąchocka i Piotrkowa w dniach 11-13. maja. Informacje u ks. proboszcza.
  • Informacja o Pielgrzymce Tropem Wybitnych Polaków na Kresy na tablicy ogłoszeń i na końcu kościoła.