Ogłoszenia duszpasterskie 07.01.2018

Chociaż dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego i od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany okres zwykły, to tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego u nas Matki Bożej Gromnicznej. Do tego dnia będzie również towarzyszyła nam szopka i bożonarodzeniowe dekoracje.

Wspólny opłatek wszystkich wspólnot i grup parafialnych odbędzie się 21 stycznia  o godz. 15. w sali Jardu. Zapraszamy wszystkich.

W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Już dzisiaj zachęcamy do modlitwy w intencjach ludzi, którzy z różnych powodów opuścili swój rodzinny kraj i szukają lepszego życia na obcej ziemi.

Za tydzień zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wasilkowa po Mszy św. o godz. 11.

Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za tydzień. Po Mszy św. o 11 i koncercie kolęd.

Rozkład kolędy w tym tygodniu:

08 stycznia, poniedziałek, ul. E. Plater blok 4 klatki 1 i 2, ul Czysta (oprócz bloku), i ul. Nadrzeczna.

Wtorek, ul. E. Plater blok 4. klatki 3 i 4 oraz ul. Gajna.

Środa, ul. E. Plater 5. klatki 1 i 2, ul. Mickiewicza i Zielona.

Czwartek, ul. E. Plater 5 klatki 3 i 4, ul. Łazienna i Rynek Kilińskiego.

Piątek, ul. E. Plater 6 kl.1 i 2, ul. Nowa (od początku), Bagienna, Bociania

Sobota, ul. Kryńska (od początku), ul. Godlewskiego, Słoneczna, Witosa.

Ofiary na fundusz remontowy parafii można wpłacać podczas kolędy.

Do przygotowania świątyni do liturgii zapraszamy mieszkańców ul. Białostockiej nr 1 – 20,  jak zwykle na godz. 9 w sobotę. Dziękujemy tym, którzy trudzili się w ostatni piątek.