Podlaska Biesiada Trzeźwości po raz siódmy

Program VII Podlaskiej Biesiady Trzeźwości przy naszym kościele.

Parafia NMP Matki Miłosierdzia, Ruch Abstynencki „Próg Nadziei” oraz duszpasterstwo trzeźwości archidiecezji białostockiej zapraszają na VII Podlaską Biesiadę Trzeźwości, która odbędzie się w Wasilkowie w dniach 5-6 sierpnia 2017

Program:

5 VIII – sobota

12.00: przywitanie i otwarcie
12.20: prezentacja twórczości artystycznej
13.00: Droga Krzyżowa ze świadectwami
14.30: prezentacja twórczości artystycznej
15.00: panel dyskusyjny o współuzależnieniu i przemocy w rodzinie
15.40: trzeźwienie na wesoło
16.00: mityng otwarty
18.00: MSZA ŚW. – Abp Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki
19.00: c.d. mityngu – przy ognisku
21.00: Apel Jasnogórski
22.00: całonocna adoracja w kościele (adoracja rozpocznie się już o 19.30 w świątyni)

6 sierpnia – niedziela

9.00 – Msza św. i koncert msza święta z okazji rozpoczynającego się miesiąca trzeźwości i 45-minutowy koncert instrumentalistów i wokalistów Podlaskiej Biesiady;
ok.11 – pożegnanie i zakończenie VII Podlaskiej Biesiady Trzeźwości.

Dla uczestników spotkania organizatorzy oferują nocleg w internacie Ochotniczego Hufca Pracy. Koszt wynajęcia pokoju wynosi 25 zł dla jednej osoby, obiadokolacja jest płatna dodatkowo 13 zł.

Rezerwacji można dokonać, dzwoniąc pod numer telefonu 85 718 54 20. Ilość miejsc jest ograniczona.

Na VII Podlaską Biesiadę Trzeźwości można dojechać z Białegostoku autobusem komunikacji miejskiej linii nr 100. Organizatorem i pomysłodawcą spotkania jest Piotr Kisielewicz, założyciel Ruchu Abstynenckiego „Próg Nadziei”.